A seguinte táboa mostra o persoal docente e investigador que forma parte do Departamento de Bioloxía Vexetal e Ciencia do Solo

PROFESOR CATEGORÍA ÁREA TELÉFONO E-MAIL
Mª Luísa Andrade Couce TU Edafoloxía +34 986 812 630 mandrade@uvigo.es
Manolo Arias Estévez TU Edafoloxía +34 988 368 899 mastevez@uvigo.es
Elena Benito Rueda TU Edafoloxía +34 986 812 396 rueda@uvigo.es
Esther de Blas Varela TU Edafoloxía +34 988 368 887 eblas@uvigo.es
Marisa Castro Cerceda TU Botánica +34 986 812 599 Icastro@uvigo.es
Emma Fernández Covelo TU Edafoloxía +34 986 812 561 emmaf@uvigo.es
Mercedes Gallardo Medina TU Fisioloxía Vexetal +34 986 812 597 medina@uvigo.es
Pedro Pablo Gallego Veigas TU Fisioloxía Vexetal +34 986 812 595 pgallego@uvigo.es
Aída García Morales TU Botánica +34 986 812 627 morales@uvigo.es
José Manuel García Queijeiro TU Edafoloxía +34 988 387 059 jgarcia@uvigo.es
Luís González Rodríguez TU Fisioloxía Vexetal +34 986 812 594 luis@uvigo.es
Eugenio López Periago TU Edafoloxía +34 988 387 070 edelperi@uvigo.es
Pura Marcet Miramontes TU Edafoloxía +34 986 801 944 marcet@uvigo.es
Luís Navarro Etxeberría TU Botánica +34 986 812 619 Inavarro@uvigo.es
Juan Carlos Nóvoa Muñoz TU Edafoloxía +34 988 387 070 edjuanca@uvigo.es
Manuel Reigosa Roger TU Fisioloxía Vexetal +34 986 812 616 mreigosa@uvigo.es
Manuel Rey Fraile TU Fisioloxía Vexetal +34 986 812 036 mrey@uvigo.es
Javier Rodríguez Rajo TU Botánica +34 988 387 193 javirajo@uvigo.es
Pilar de Sá Otero TU Botánica +34 988 387 076 saa@uvigo.es
Pepe Sánchez Fernández TU Botánica +34 986 812 618 jmsbot@uvigo.es
Carmen Seijo Coello TU Botánica +34 988 387 057 mcoello@uvigo.es
Benedicto Soto González TU Edafoloxía +34 986 812 395 edbene@uvigo.es
Castor Muñoz Sobrino CD Botánica +34 986 812 007 bvcastor@uvigo.es
Nuria Pedrol Bonjoch CD Fisioloxía Vexetal +34 986 812 616 pedrol@uvigo.es
Adela Sánchez Moreiras CD Fisioloxía Vexetal +34 986 812 616 adela@uvigo.es